close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • INFORMACJE DLA PRZYJEŻDŻAJĄCYCH DO NORWEGII

 • Informacje dla obywateli polskich podróżujących do Norwegii dostępne są m.in. na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w serwisie Polak za granicą.

  Z serwisu dowiedzą się Państwo m.in. czy podróżując do Norwegii potrzeba jest wiza, na jakie przepisy prawa trzeba uważać lub jakie ograniczenia obowiązują kierowców. „Polak za granicą” zawiera również listę porad dla podróżujących oraz ostrzeżenia.

  Korzystasz ze smartfonu lub tabletu? Przed podróżą pobierz bezpłatną aplikację MSZ iPolak i czuj się bezpieczniej. iPolak to źródło najważniejszych informacji potrzebnych przy każdej wyprawie za granicę.

   

  Zachęcamy do korzystania z serwisu Odyseusz wszystkich, którzy przebywają lub planują pobyt poza granicami Polski. W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych za granicą, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie mogło nawiązać z Państwem kontakt, a także udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy poprzez właściwy konsulat/wydział konsularny lub przedstawicielstwo dyplomatyczne (ambasadę).

   

   

  Poniżej znajdą Państwo przydatne informacje i poradniki

   

   

   

   

  Inne przydatne strony:

   

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: